اطلاعات کلی درباره ی ارور یخچال جنرال الکتریک


اطلاعات کلی درباره ی ارور یخچال جنرال الکتریک

در ادامه ی مطلب ارور های یخچال جنرال الکتریک , نمایشگر ممکن است دو ارور دیگر را نشان دهد که برایتان توضیح خواهیم داد .

هنگامی که صفحه نمایش , ارور E2 را روی نمایشگر نشان می دهد :

یکی از اصلی ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک ارور E2 می باشد . زمانی که روی نمایشگر این ارور را مشاهده  کردید بدانید که برد الکترونیکی یخچال دچار اختلال شده است .

در صورت مشاهده این ارور توصیه می شود یخچال را از برق خارج کنید و با تعمیرگاه مجاز مای جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید تا ما با فرستادن متخصص مربوطه مشکل یخچال شما را برطرف کنیم.

توصیه می شود اگر تجربه کافی برای تعمیر یخچال را ندارید , اقدام به تعمیر نکنید چرا که ممکن است آسیب های بیشتری به یخچال وارد کنید .

ممکن است برد اصلی یخچال دچار خرابی و یا اختلال شود که حتی تعمیر آن هم غیر ممکن باشد .

همانطور که میدانید قطعات یخچال بسیار هزینه بالایی دارند اما برد یخچال از اصلی ترین قطعه ها می باشد و به همین علت هزینه بیشتری نسبت به قطعه های دیگر دارد .

البته شما نگران نباشید چرا که تعمیرگاه مجاز مای جنرال الکتریک یخچال شما را بررسی می کند و به تعمیر آن می پردازد و اگر قطعات یخچال شما نیاز به تعویض داشته باشد مای جنرال الکتریک قطعات اورجینال را با کمترینه هزینه ممکن برای شما تعویض می کند .

نمایش ارور HRS بر روی نمایشگر یخچال جنرال الکتریک :

این ارور نیز مانند ارور E2 بسیار مهم و از ارور های اصلی می باشد . و بیانگر این است که برد الکترونیکی یخچال دچار مشکل شده . همانطور که در بالا گفته شد , بهتر است در صورت مشاهده این ارور , سیم یخچال را از پریز برق خارج کنید و اقدام به کاری نکنید تا از آسیب های جدی تر جلوگیری کنید . توصیه می شود شما با تعمیرگاه مای جنرال الکتریک تماس بگیرید تا تکنسین مجرب به مشکل یخچال شما رسیدگی کند .

دلیل نمایش ارور HRS  بر روی یخچال جنرال الکتریک :

همانطور که در بالا گفته شد نمایش ارور HRS بیانگر وجود مشکل در برد اصلی یخچال است که اغلب در این موارد برد دچار سوختگی شده است .

چگونه می توانیم از بوجود آمدن این مشکل پیشگیری کنیم ؟

یکی از اصلی ترین علت های بروز این ارور , نوسان برق می باشد . گاهی ممکن است جریان برق بسیار زیاد باشد و یا بسیار ضعیف باشد . در هر دو حالت به برد یخچال آسیب وارد می شود .

به علت بوجود آمدن این نوسانات , توصیه مای جنرال الکتریک به شما این است که از محافظ یخچال استفاده نمایید تا یخچال شما از خطرهای جبران ناپذیر مصون باشد . محافظ یخچال موجب می شود برد یخچال شما طول عمر بیشتری داشته باشد .

زمانی که این ارور روی نمایشگر نشان داده می شود یخچال را از برق خارج کرده و اگر یخچال دارای محافظ می باشد,  آن را خاموش کنید , بهتر است تعمیر و یا تعویض برد را به متخصص مجرب بسپارید .

 برای اطلاعات بیشتر به سایت مای جنرال الکتریک مراجعه فرمایید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *